Kauba Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

NB! Olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise vabas vormis avaldus ning saata see e-posti aadressile info@look24.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Ostja tasub kauba tagastamisega seotud kulud, välja arvatud juhtudel kui kaup ei vasta veebipoe look24.ee e-poes kirjeldatule.

Ostja poolt tagastatav kaup peab olema komplektne ja originaalpakendis (originaalpakend ei tohi olla kahjustatud/rikutud) ja samuti sisaldama kõiki esialgu kauba komplektis olnud tooteid, sealhulgas lisatarvikud. Pakendil ei tohi olla võõraid silte (hinnasilte jne). Kui kaup on ostetud kampaania raames või kui kaubaga anti kaasa veel mingi kaup, siis on ostja kohustatud tagastama kogu soetatud komplekti, sealhulgas kauba ja muud kaubad.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup/kaubad, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinda.